Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszt szeretnék tanulni....

Oroszt szeretnék tanulni. Milyen CD-t és könyvet vegyek? Olyan kéne, ami felolvassa a szavakat. és milyen könyvet? Abból olyan kéne ahol magyarul is ír.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.. és elszántam magam, hogy tanulok oroszt...

olvasgattam itt olyanokat hogy: sag za zagom meg a Kljucs... olvastam róla véleményeket is,de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy nekem azokkal kéne kezdenem... az ábécét úgy ahogy már töröm... anyával megbeszéltem és nyárra beszerez nekem egy tanárt... ez így jó lesz szerintetek? könyv, CD, tanár...?


2010. máj. 14. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Klett kiadó (Pons) Megszólalni egy hónap alatt oroszul, az 6000 Ft, de jó. Van hozzá két CD, kiejti a szavakat, nem egészéves kurzus, inkább turistaorosz, életszerű szituációkkal. A Kljucshoz nincs hanganyag, ez egy komoly hátránya, a Sag za sagom elég logikátlan, nem gyakoroltat eléggé, bugyuta, szóval olyan amatőrgyártású könyv, de van hozzá CD. Az új kiadást keresd, a régi még csúnya is. A 2. kötete egyébként már szuper, ha eljutsz odáig. Tanárra szükség van.
2010. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem... de mondjuk én teljesen amatőr vagyok, oroszban tudatlan... úgy érem persze ábécé, meg egy két szó-mindat kifejezés... de nekem (14 évesnek) kellene egy könyv.. erre jó az a 6 ezer forintos?
2010. máj. 15. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egy teljesen kezdő könyv az ábécével meg a köszönésekkel indít, van benne sok gyakorlat megoldásokkal, szép színes, nyelvtani magyarázatok, orosz-magyar és magyar-orosz szójegyzék, országismereti érdekességek magyarul, a hanganyag szövegátirata, szóval nagyon jópofa. Hátránya lehet, ahogy átfutottam, hogy elég nagy léptekben halad, sokat tanít, nem biztos, hogy ezt be lehet fogadni. Az az egy hónap, ami a címében van, inkább egy év. Nyelvek könnyedén sorozat, zöld dobozban van 2 CD-vel.

Persze lehet tanulni a Sag za sagom-ból is, az a szokásos könyv, magyar nyelvű magyarázatokkal. De most CD-vel az is 3-4000 Ft.

2010. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha, küszi :D mondjuk szerintem inkább a hat erez forintost fogom megvenni,d e még gondolkodok... :D :D :D
2010. máj. 16. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt, külön-külön egyikben sincs elég gyakorlat.
2010. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mármint azt a sag za mit tom mit, eg azt a pons-ot vagy mi? :S:S:S
2010. máj. 16. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!