Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga ügyben kérdeznék,...

Nyelvvizsga ügyben kérdeznék, de nem engedik kiírni a kérdést?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy lekéstem a jelentkezési határidőt.Végigböngésztem az összes nyv kp honlapját időpontok után kutatva,de eddig sajnos semmi.Esetleg ti tudtok olyat,amire még lehet jelentkezni,úgy,hogy az eredményközlés(nem a biz.kiállítása)beleférjen a határidőbe...angol nyelvről lenne szó

Köszönöm szépen


2010. máj. 11. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
telcnél láttam olyat, hogy elvileg a bizonyítvány elkészül július 1-ig. Azt még be lehet számíttatni...
2010. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de az mikori időpont,mert szerintem a jelentkezést ott is lekéstem...
2010. máj. 11. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor ez off...
2010. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szívás, már év elején kellett volna jelentkezned, legkésőbb február tájékán, hogy biztosan megkapd.
2010. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet még jelentkezni 17-ig, hát basszus nézd meg azt a qrva honlapot le van írva minden.

Vagy mindent adagoljak be a szádba ? Esetleg a nyelvvizsgát is írjam meg helyetted??

2010. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem az összes nyv kp honlapját és nem találtam olyat,amire még lehet jelentkezni,úgy,hogy beleférjen a júl.8-ba.

Különben meg te velem így nem beszélsz,hogy jössz te ahhoz.És nem kell megírnod helyettem,nem akarom,hogy nulla pontos legyen.

2010. máj. 12. 11:36
 7/13 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire fogyatékos vagy?

Most mondom, hogy a TELC-nél lehet jelentkezni.

De mindjárt bemásolom neked, mert látszik kretén vagy.

Május 29-es vizsga naptára:

[link]

Megnézed a pótjelentkezést: határidő május 17.

Még azt az 5000 forintos pótdíjat sem kell befizetned, ha a felvételi miatt kell neked a nyelvvizsga.

Július egyre elkészül a bizonyítvány (+/- 4-5 nap). A hiánypótlási határidő pedig július 8. Vagyis lesz rá min. 7 napod, hogy lefényképezd és feltöltsd a felvire.

Jahh és ne te személyeskedj, meg ne te akard látatlanba megítélni az angol tudásomat, mikor most mentettem meg az egész felvételidet...

2010. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Te nekem nem mentettél meg semmit,nyelvvizsga nélkül is bőven bekerültem.És azt meg már megmondtam,hogy velem így nem beszélsz,szóval kérlek ne írj ide többet.Szép estét!Puszi
2010. máj. 12. 20:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor minek akarsz nyelvvizsgát tenni? :D

Ne járasd már le magad légyszíves. Meg egy kérdést sem tudtál normálisan megfogalmazni és kiírni. Sőt még utánanézni sem tudtál semminek. :D

Ne gyerekeskedj már itt... vicc vagy komolyan.

2010. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már kértem,hogy ne írj nekem többet.

Arról,hogy nem engedték kiírni a kérdése,nem én tehetek.Ahhoz meg,hogy minek kell a nyelvvizsga,semmi közöd.

Szép estét!

2010. máj. 12. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!