Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol vásárolható japán–ma...

Hol vásárolható japán–magyar és magyar–japán nagyszótár?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 11:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Természetesen megbízható forrásból.
2017. febr. 27. 11:55
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont a vargamakai.com miatt írtam, hogy megbízható weboldalt linkeljenek be. Erre meg belinkelik. :D Egek! xD


A vargamakai.com nekem nem tűnik megbízhatónak. Pont a megbízhatatlan weboldalak mintapéldája. Egy-két kimondott termék árusítására szolgáló, csicsás weboldal, villódzó képekkel. A weboldalt átfutva az árusítást végző vállalkozás nevére, cégjegyzékszámára és egyéb lényeges adataira nem lehet rálelni, kivéve a telefonszámot és e-mail címet, amik szinte semmit sem jelentenek jelentenek.

2017. febr. 27. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg nem mondom már, én honnan rendeltem a Kanji és kana szótárat, de szerintem arra is keress rá, mert nagyon jó (már csak azért is, mert több lehetőség is van a kanjik keresésére).
2017. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!