Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen jó C1-es szintű angol...

Milyen jó C1-es szintű angol tanfolyamok vannak Budapesten, illetve bármilyen vélemény az egyes tanfolyamokról?

Figyelt kérdés
A c1-es szintet tekintve már letehetném a CAE nyelvvizsgát, azonban azt szeretném, hogy ha elmegyek akkor a c1 felső határa sikerüljön. Úgyhogy tudna valaki esetleg olyan tanfolyamot ajánlani, amivel erre a szintre felkészülhetnék? (Az általános tanfolyamot jobban preferálnám egy nyelvvizsga felkészítő tanfolyamnál.) Köszönöm :)

2017. febr. 13. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Kissé megijedtem, hogy meghülyültem az éjszaka, mert tegnap még értettem a Gyakoris kérdéseket, ma meg már nem...

Most akkor CAE-t akarsz letenni, vagy bármit?

Az utolsó mondatnak meg az az értelme is lehetne, hogy egyiket se.

"Egyiket se" tanfolyamot én is szerettem volna egyszer, de akkor sem volt,szerintem most sincs olyan felsőfokú tanfolyam, aminél a gyakorlatok egy része vagy a tanár elméje vagy a többi résztvevő szándéka ne a nyelvvizsgára lenne kihegyezve. De ha ettől a résztől eltekintünk, ugyanazok a nyelvtudás-fejlesztő dolgok vannak mindegyikben.

CAE-CPE tanfolyamokat több helyen tartanak, az egyik, amit ismerek, az a shetland.hu - már ha épp akkor lesz elég jelentkező, stb.

2017. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon hasznos válaszodat... Legközelebb egy kis szövegértést kéne gyakorolni, mielőtt másokat sértegetni kezdenél. :)
2018. júl. 2. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Sértegetni. :) Én? :D

Miután közöltem, hogy nem értem teljesen, mit kívánsz, te megállapítod, hogy szövegértési nehézségeim vannak? Ez aztán a nagy újság. :D

Egyébként megválaszoltam, hová menj, a kitételem ellenére, a legjobb helyet ajánlottam, ami létezik.

Így aztán a szövegértéssel tán neked vannak problémáid.

Szerintem te nagyon ostoba vagy.

2018. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!