Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az idei 2010-es májusi német...

Az idei 2010-es májusi német írásbeli (középszintű) érettségin a hallott szöveg 3. feladata után belőletek is kitört a röhögés? Nagyon nehéz volt, a csaj úgy elhadarta mint annak a rendje.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem röhögtem, hanem néztem, hogy mi a fa.. van:D

De ahogy láttam a többiek sem vágtak sokkal értelmesebb képet. Így megnyugodtam:D

2010. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az elején csak néztem, de amikor jött az recsegős-ropogós rész, ami olyan volt, mint vmi rossz rádiófelvétel, na akkor kitört belőlem. :D Utána a többiekből is. :D

8-an érettségiztünk németből, de abból a részből egyetlen részt sem értettünk. :)

Igazából én fel is adtam, miután végighallgattam először. :D

2010. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez valahol az életre készít amúgy fel, mert nem mindig fogod érteni amit mondanak, mégis rá kell jönni hogy mit akarhat :)
2010. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angolból is hadarós votl a 3. ezek szerint a németnél is :D
2010. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az angol ehhez képest nagyon könnyű volt

ott mindegyiket tudtam, itt egyiket sem

pedig első nyelvem a német

2010. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is röhögtem... meg mindenki más is rajtam kívül, nagyon durva volt. a tavalyira mondták, hogy nagyon nehéz volt (amit egyébként egy hibával oldottam meg) a mostanira akkor mit mondanának?:S sztem ez sokkal nehezebb volt:( és 5 vizsgapontot veszítettem rajta:S
2010. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Háát nem tudom szerintem nem volt nehéz a Hörverstehen nekem az max pontos lett, nekem a szöveértés nem ment a 4. feladat az en volt egyszerű..:S de aza típus sosem szal ez van ígyis levél nélkül 87%
2010. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!