Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy sikerült az angol emelt?

Hogy sikerült az angol emelt?

Figyelt kérdés
Én elcsesztem a szupermarketről szólót
2010. máj. 6. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pfff, szarul...sokkal nehezebb volt, mint az eddigiek..azokat simán megírtam 95% körülire, ez örülök,ha valahogy meglesz 90....a supermarketes nagyon szar feladat volt, meg a P.E-s is szerintem...a Shakespeares jó lett, meg az a fizikusos is talán.

Nyelvhelyesség is olyan átlagos lesz sztem, az első feladat marha könnyű volt, többit sem tartottam nehéznek.

A listening tetszett, sztem könnyű volt.

A levélnél a második téma nagy hülyeség volt, de komolyan...összességében nem lett valami jó sztem.

2010. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: bocsi a sok 'sztem'-ért, de még mindig nem tértem magamhoz az elkeseredettségtől. :)
2010. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dögnehéz volt. mondjuk nem nekem, felsőfokúm is van, de a mostani emelt kb. azt a szintet közelítette meg, nem a középszintűt. nekem sikerült, de a többiek nem tudom, hogyan boldogultak.
2010. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Lenne két kérdésem ehhez kapcsolódóan,remélem nem haragszol,hogy itt teszem fel.


1. Az íráskészségnél külalak miatt szerintetek levonnak pontot,mert nem írtam piszkozatot,és így van benne jó pár áthúzás,meg betoldás... :S Azért olvasható,csak nem valami szép.

2. A megoldásokat hol tudom megnézni,mert csak a közép szintűét találom...


Előre is köszi a választ. :DD

Amúgy szerintem nem volt gáz,kb. ilyesmit vártam.Csak a leveleimet tudják elolvasni,basszus...

2010. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13:36-os válaszoló vagyok: max pontos levéllel 96% lesz, legrosszabb esetben (10-10 pontos levelekkel) meg 89. Nem az igazi, de jobb, mint amire számítottam :)
2010. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a megoldókulcsot. Az első feladat szinte teljesen rossz lett. A Shakespear-es egész jól sikerült, és lehet, hogy a szupermarketes is. A fizikusos hibátlan. Listening-nél a hegedűsben 2 dolgot rontottam el, a Marsosban 3 hibám lett, a Grant nevű íróról szóló feladatban csak 1 válaszom lett jó. Nem tudom, remélem azért még reménykedhetek a 60%-ban :S
2010. máj. 7. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan 85 % körül lesz... az első feladat miatt az olvasásértésben,azt nagyon elrontottam.A többiben apróbb hibák.Érdekes módon a listening lett a legjobb,össz. a 3 feladatban 3 hiba.De amúgy csalódott vagyok,jobbat szerettem volna... ez van.
2010. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerény véleményem szerint annyira nem volt nehéz... De azért ez már durván C1 szint.
2010. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem 59 % lett:(
2010. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: igaz, 1 év szinte teljesen kimaradt,mert egyetemre járok, de azért amikor tudtam ,igyekeztem tanulni
2010. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!