Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S. Mi lesz velem? Seit...

S. O. S. Mi lesz velem? Seit nem émmrtek az angolból egy kukott se a tanár megcsak adja adja a tananyagot! Mi lesz velem ha megbukok, nem akarok! Tudok még valamit javítani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. A tanárok mindig azt mondják, hogy olyan nincs, hogy semmit nem értesz - és igazuk is van. Ha leülnél egy korrepetítorral (nem kell feltétlenül magántanár, ha van valami rokon, barát aki tud angolul, az is segíthet) és az angolkönyveddel, és kiveséznétek, biztos lenne olyan, amire rámondanád, hogy "jó, ezt értem". Sőt, ha egyedül leülnél mellé, azzal is megérthetnél valamit. Hát még ha órán is figyelnél. Csak akarat kérdése az egész.
2010. máj. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy látom,hogy még a magyarral is gondjaid vannak.szerintem az angolhoz csak annyi kell,hogy órán figyelsz,mindig megírod a házit és azért van a tanár,hogyha valamit nem értesz megkérdezed.ha végképp nem megy,akkor magántanár.
2010. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Töröm magyart mert én más országból jöttem ide
2010. máj. 5. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
En segitek neked az angollal szivesen, csak adj valami elerhetoseget:)
2010. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy!Örülnék neki irj privit
2010. máj. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!