Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nehéz a BME nyelvvizsga...

Milyen nehéz a BME nyelvvizsga? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Angol középfokúra megyek május 15-én (írásbeli) és 19-én (szóbeli). Járok előkészítő tanfolyamra is(BME-re), március eleje óta. Sok vizsgafeladatot gyakorlunk és úgy érzem, hogy egész jól megy, de azért félek.. Nem tudom kell-e izgulnom, vagy pedig annyira nem durva.. Légyszi válaszoljatok!
2010. máj. 2. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem osztályfőnököm BME-n nyelvizsgáztat :D én ecl-t tettem, az könnyű volt. bme nyelvtanon alapszik, ennyi a különbség. E Z
2010. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is a bme-n csináltam, az írásbeli az eléggé nehéz volt, 68 % lett, a hallás utáni értés az egész egyszerű, a szóbeli beszélgetés szivatós, de ha látják rajtad, hogy magabiztos vagy, akkor sima ügy. mi négyen mentünk egyszerre, és hármunknak sikerült minden elsőre kb 0 gyakorlással (azonban nyelvi előkészítősek voltunk, szóval te gyakorolj). sok sikert!
2010. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én nyelvizsgára készítek fel, ha a fodítás jól megy nincs mitől félned, de az egynyelvű nyelvvizsgák könyebbek, mint az ECLpl.
2010. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!