Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik nyelvvizsga...

Szerintetek melyik nyelvvizsga a könnyebb? Euroexam vagy BME?

Figyelt kérdés

Sajnos megbuktam az írásbelin, és sürgősen kéne egy nyelvvizsga hogy meglegyenek a pontjaim.

Mindkét nyelvvizsga május 15-én lesz, és április 23-a jelentkezési határidő.


2010. ápr. 21. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"euroexam könnyebb

de ha azt csinálod akkor mindenki körbe fog röhögni!"


Ki röhög körbe és kit? Egyáltalán mi az, hogy könnyebb az euroexam?

Hol van ilyen, hogy könnyű nyelvvizsga? Mutass már egyet légyszíves. Különbségek vannak (feladatokban, típusban, szerkezeteben), ami miatt lehet valakinek jobban megy az egyik vizsga, de ilyen nincs, hogy nahh ez a vizsga nagyon könnyű. Erről a NYAK gondoskodik, és egyértelmű, hogy hatalmas nagy különbségek nem lesznek, mert akkor elveszti a VK. az akkreditációját. Ami feltűnő lenne a nagy tolongás miatt, mert mindenki a könnyű vizsgát választaná.


Kérdező: Oldj meg néhány próbavizsgát, ott kiderül, hogy neked melyik típus megy jobban.

2010. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

többe kerül d ekönnyebb a szóbeli része. elnézőbbek!

és sok helyen csak a rigóutcait és a BME-t fogadják el, higgy nekem!

2010. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

36%-os elmennél a Közoktatás, tanfolyamok témából? Máshol is olvasom a válaszaidat, hatalmas nagy marhaságokat írsz, nem értesz szinte semmihez. Szerintem ez lenne a legjobb.


BME-t meg az origót fogadják el? Hol élsz te?

Mivel neki a felvételi miatt kell a nyelvvizsga, hogy több pontja legyen, ezért bármit elfogadnak, ami államilag elismert.

2010. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"bármit elfogadnak, ami államilag elismert."


itt tartunk sajnos, hogy a szemetet is elfogadják! még tüzelőnek is gyenge az euro nyelvizsgapapír!


és nem megyek el, menj el te!

2010. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Tudsz te szöveget értelmezni? Könyörgöm olvasd már el mit írtam. Vagy tudsz egyáltalán olyat?
2010. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy ezt vagy azt elfogadják, minden sikeres nyelvvizsga után jár a többletpont amugy meg én igenis az Eurora megyek, és egyáltalán nem könnyű, ahogy egyik nyelvvizsga sem!
2010. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam hogy ilyen gyorsan lesztek!

Különösebben nem érdekel hogy melyik vizsga mennyit ér, a pontszámításba ez nem számít.

Csak az a lényeg, hogy a melyik a könnyebb, melyiket lehet kevesebb felkészülés mellet megcsinálni?

(nem azért mert lusta vagyok, hanem azért mert már kevés az idő)

2010. ápr. 21. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
az előző vagyok az eurot javaslom könnyebb a felkészülés
2010. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%
A bme-ről nem tudok nyilatkozni, de most voltam euro-n. Teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy nem tudok semmit angolból (németet tanultam mindig is, amiből meg is van a rigó felsőfokú - na, az tényleg nehéz :D), de ezzel a minimális tudásommal 75%-os lett a szóbelim (valóban primitív a szóbeli része - pl.: témakifejtés: Szereted az állatokat? Sorolj fel pár házi állatot! Van olyan állat, amit nem szeretsz? szóval igen.), az írásbelim viszont 59%-os lett. Kicsit jobban odafigyelek, akkor az is összejött volna, pedig semmit se készültem rá és az iskolában sem tanultam rendesen a nyelvet. (Ettől függetlenül lehet, hogy a bme könnyebb :D)
2010. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!