Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hamis, de bejegyzett bizonyítv...

Hamis, de bejegyzett bizonyítvány lehetséges?

Figyelt kérdés

Kaptam egy spamet, amiben vállalják mindenféle bizonyítvány elkészítését, és azt is ígéri, hogy bejegyzett lesz, tehát mint az igazi. Lehetséges ez?


(Nyugodjon meg mindenki, nekem nem kell ilyen, túl vagyok diplomán és nyelvvizsgán is, adatok kitakarásával rakok is fel fotót róluk, ha kell!)


2016. aug. 21. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nekem jól jönne. Ez már régóta biz.
2016. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem nem éri meg. Amennyit kérnek pl. egy nyelvvizsgáért, annyiból simán ki jön nyelviskolával is.
2016. aug. 21. 21:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne dőlj be ilyeneknek, ez kamu. Fizetsz, aztán jobb esetben kapsz valami kamut, rosszabb(?) esetben pedig semmit. Aztán ha feljelentenéd, te is megütnéd a bokádat, mert a dolog illegális.. :-)
2016. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit kérnek pl. egy érettségiért?
2016. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Csak mondjuk ciki, ha a (hamis) érettségin szereplő suli neve más mint a középsulis bizonyítványban szereplő iskola név -
2016. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Mennyibe kerül a 5 általános?
2016. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak akkor lenne esély, ha az illető éppen most érettségizne, és valami bal-F-ász vállalja, hogy pénzért valótlan adatokat ír be neki érettségi után. De ez inkább fordítva megy, lefizetésként, nem úgy, hogy e-mail-ban felkeres valaki több ezer embert. Persze a lehetséges alatt nem azt értem, hogy lehetséges, mert hát csak kitaláltak valami frankó módszert arra, hogy ne tudjanak csalni még a legkorruptabb alkalmazottak se ennyire, de értitek.
2016. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
80 ezer az érettségi. 100 a nyelvvizsga, 150 a diploma.
2016. aug. 21. 21:33
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon rég kering itt valaki, aki ilyeneket ajánl fel, nem egy válaszom alá is írt és privát üzenetet is kaptam. Felháborítónak tartom, hogy most már kérdés formájában is reklámozod. A legérdekesebb, hogy ez senkinek nem tűnik fel. Ez nem illegális, már megbocsáss?
2016. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az nagyon drága -
2016. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!