Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc német B2. Ápr.17 Teljesen...

Telc német B2. Ápr.17 Teljesen ki vagyok. Szombathely, jön valaki?

Figyelt kérdés
Most szombaton, 17-én lesz a nyelvvizsgám. Nyugtassatok meg, hogy jól döntöttem, és tényleg nem lesz nehéz:É Úgy félek:( Egyébként...nem jön innen még valaki Szombathelyre?
2010. ápr. 14. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a testvérem éppen akkor megy. És pont Szombathelyen. :D Egyébként biztos sikerülni fog, drukkolok nektek. Bár én nem tudom, hogy pontosan milyen feladatok vannak, mert nekem Rigó utcás a német nyelvvizsgám, angol meg ECL. Egyébként szerintem jó, hogy itt nem lehet szótárat használni, fogalmazd csak meg a dolgokat legjobb tudásod szerint. Szóbelin pedig folyamatosan beszélj, akkor is, ha nem vagy biztos a nyelvtanban, az nem annyira lényeges. Mondjad csak nyugodtan, ami eszedbe jut, minél többet, annál jobb. És próbálj meg majd a másik emberrel is kommunikálni. Ha ő elakadna, nyugodtan szólj közbe. Egyébként akkor is, ha csak mondaná a magáét :P De gondolom ilyeneket már úgyis mondtak. Egyébként meg ha nem sikerülne, mehetsz még, másnak sincs meg mindig egyből. De azért mindent próbálj meg! Sok sikert! :)
2010. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A "mehetsz még"-re csak annyit, h. ez a felvételihez kell, szal ez az egyetlen esélyem:( ha nem sikerül már fel sem vesznek az első helyre:( De a biztatást köszönöm szépen:D:) ez az a vizsga ahol nem is érdekelne, hogy milyen eredménnyel csak legyen meg:S
2010. ápr. 14. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg sok sikert! Egyébként miért írtad, hogy akkor nem vesznek fel első helyre, még érettségizel is. Mondjuk az igaz, hogy a plusz pontok nagyon sokat érhetnek. Egyébként melyik részétől tartasz inkább? Az írásbelitől, vagy a szóbelitől?
2010. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként még nem annyira utolsó esély. Ha a középszintű érettségid min.80%-os lesz, arra is kapsz nyelvvizsgát.
2010. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem kap..
2010. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én már tavaly leérettségiztem, egy évet kihagytam, és most jelentkeztem fősulira. És a többletpont nagyon kéne:(
2010. ápr. 14. 19:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát...mindkettőtöl félek:D A szóbelitől azért, mert tartok tőle, hogy olyan lesz az utolsó két feladat, hogy semmit nem fogok érteni a szövegből amit elém raknak, az írásbeli is szintén az ismeretlen szavak miatt ijesztő:S
2010. ápr. 14. 19:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Ki is lehet következtetni a szavak jelentését, főleg írásbelinél, ott azért több idő van rá. A hallás utáninál tippelhetsz is, attól meg ne félj, hogy nem érted meg a szöveget, amit eléd raknak, a lényeget csak ki tudod következtetni, meg úgyis ketten kell megoldani, talán a másik okosabb. :D
2010. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, a "másik"-ban van az utolsó reményem:D
2010. ápr. 14. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
sok sikert;)
2010. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!