Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átnézné valaki? (angol fogalma...

Átnézné valaki? (angol fogalmazás)

Figyelt kérdés

I am a stay-at-home type. I hate going anywhere on foot or taking a walk.

I have a lot of hobbies. I love painting, drawing. I prefer abstract watercolor paintings. I used to paint since my childhood, I did it till I have begun the highschool. Then I broke off with it.(felhagytam vele) I have started again this year, I have already made three ones, but they are stil unfinished.

I love taking photos, I have got a camera, but I like to take photos with my mobile phone too. I take shots about nature, myself, my friends, I favour portraits. I like movies... the new ones, most old horror movies. I hate scient-fiction or western movies. My favorite is Pi. I have a kitten, Josh. I'm a cat type, but dogs are lovely too. I spend a lot of time with him. I (have?) got him from my best friend for my birthday 3 mounth ago.

I love music: pop, rock, dance, etc. I love it all expect rap and hip-hop. I love to read too...I prefer horror, mystery and vampire novels, the big philosopher's books, etc.

I love to be with my real friends, they are the ones who give me confidence when I feel weak. I love the full night long and deep conversations with them. I love to eat in restaurants. I love unhealthy foods, Italian food, fast food and every decadent.


2010. ápr. 13. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:

still

shot? (pictures)

I got him.

I love it all with the exception of rap and hip-hop.

(szerintem jobban hangzik így de elvileg helyes az is ahogyan írtad) I love reading too. I love eating in restaurants.

ez sztem nem kell: and every decadent

remélem segítettem:)

2010. ápr. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ha vki még talál benne hibát az írhat. :)
2010. ápr. 13. 01:42
 3/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de rengeteg hiba van benne, nezd at egy kicsit, es te is rajossz
2010. ápr. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te ezt mért éjszaka teszed fel? Legalább ma reggelre kellett volna?

Az angolok nem használják ezt az on foot dolgot, azt mondják, hogy walking.

'I used to paint since my childhood' nem jó, a since present perfecttel áll, used to-val nem. I used to paint when I was a child. I did it till I began high school. Mért lenne present perfect? Break off szakítani valakivel. Then I stopped it. I started again this year, meg van adva az időpont. Three ones helyett three paintings, mert mire ide eljut az olvasó, már rég elfelejtette, hogy miről is van szó. I favour portraits - ilyet még életemben nem hallottam. I prefer.

Nem have got it, I got it, az időpont miatt egyszerű múlt. 3 months ago többes szám.

Expect: elvárni, kivéve: except, the big philosopher's books nem jó, akkor itt egy nagy filozófusról beszélnél - philosophic books. Full night long deep - nem kell and.

Unhealthy food egyes szám. Hogy jön ide a dekadens?

2010. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy love, hate, like stb. után ige+ing, nem to-infinitive.

expect - (el)várni vmit

except for - kivéve vmit

nem scient-fiction, hanem science fiction

mounth -> months

Még biztos van...


17/L

2010. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Verb Patterns"


Sürgősen nézd át őket:)

2010. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

17/L


Verbs + -ing or to + infinitive

(with little or no change in meaning)


begin

continue

hate

like

love

prefer

start


doing

to do



Szóval nem helytelen a love to do.

2010. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, elnézést, nem jutott eszembe. köszönöm, hogy szóltál kedves 22.24-es.


17/L

2010. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit!:)

Egyébként én még sosem használtam a love to do-t. Mindig

-ing-el használom.:)

2010. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is. :) Talán pont emiatt ment ki a fejemből.


17/L

2010. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!