Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL B2-es angol nyelvvizsgára...

ECL B2-es angol nyelvvizsgára felkészülni miből érdemes?

Figyelt kérdés
Milyen könyvvel sikerült nektek letenni? Azt halottam, hogy ez a vizsga inkább a szavakra/szókincsre megy rá. Köszi
2010. ápr. 11. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ecl gyakorlókönyv nagyon jó csak nehéz hozzájutni
2010. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Egyet értek az elöttem szólóval! Esetleg nézz utána a könyvtárban vagy akár az interneten is meg lehet ilyen könyveket rendelni. Kezdetnek én találtam egy ilyen összefoglalót, itt a link: [link]

Ez egy ilyen áttekintést ad ámbár én csak átfutottam,nem olvastam el. Abban is igazad van,hogy nagyon a szókincsre megy rá a vizsga. Ami logikus is hiszen ez az angol nyelv alapja. Erre a legjobb fejlsztő a röviditett olvasmányok vagy eredeti angol olvasmányok olvasása csak és kizárólag ANGOLUL! Meg filmnézés, fordítgatás angolul...szóval úgy minden.:) Az a legjobb,ha már angolul gondolkozol:)

Remélem segítettem:) Üdv:Melitta

u.i.:Headway könyvből tanultunk és ez jó alapokat ad, amire lehet építeni! + Jobbágy Ilona: General Communication Skills and Excercises - Felkészítés az angol nyelvvizsgákra is nagyon jó!!

2010. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

black bird

és murphy !!!!!!!!

most ebből készülök nyelvsuliban

2010. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Blackbirdből készültem. A saját ECL felkészülő könyv nagyon jó, de a hallás utáni szövegértésre ne annak a CD-jéből készülj, mert nem olyan lesz. Az ECL legnehezebb része a hallás utáni, én azzal készültem rá, hogy sokat tvztem, sorozatokat néztem angolul. 1,5 év angoltanulás (nulláról kezdtem) után simán meglett, szóval ne izgulj!
2010. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felpontozás járt mindenkinek nagyon köszönöm!
2010. ápr. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!