Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol középfokú nyelvvizs...

Telc angol középfokú nyelvvizsga, szóbeli? FONTOS!

Figyelt kérdés
Milyen prezentációs témából készüljek fel, és hogyan zajlik ez az egész? Nagyon félek, hogy mi lesz, ha olyan prezentációs témát kapok, amit nem dolgoztam ki, be fogok teljesen pánikolni, és nem tudok majd perceken keresztül folyamatosan beszélni. Hány percet kell beszélni, valahol azt írják 5 valahol azt hogy max 3. SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!!!
2010. ápr. 11. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg vannak adva a témakörök. Ha ezekből felkészülsz, akkor nem lesz gond. Én márciusba voltam, sikerült a vizsgám, pedig azt hittem rossz lesz és össz-vissz 3 pontot veszítettem szóbelinél.

2010. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és csak ezekből a témákból kérdezhetnek, vagy lehet más is?
2010. ápr. 12. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag ezek. Engem nem ért meglepetés. Sok sikert!
2010. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!