Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudok arab nyelvet tanulni...

Hol tudok arab nyelvet tanulni? Van ilyen iskola?

Figyelt kérdés
ja és nem az 50.000 Ft-os céges iskolákra gondolok.
2010. ápr. 9. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia a Blahán van az Effy, ott van arab. Vagy a mecsetekben is szoktak, ott ált. ingyen.
2010. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,alap fokon tudok beszélni,de szeretnék nagyon jól beszélni.még 1x-er köszönöm.
2010. ápr. 9. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom :) maradnak a magánórák sztem.
2010. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ténleg? te hol tanultál meg és mi célból?
2010. ápr. 9. 21:23
 5/13 A kérdező kommentje:
walla?enté slon taleemi arabié?
2010. ápr. 9. 21:24
 6/13 A kérdező kommentje:
ente valed? inti bint?
2010. ápr. 9. 21:28
 7/13 anonim ***** válasza:
SZia! Én is szeretnék tanulni, és azt szeretném megkérdezni, hogy találtál-e már valamit, és tudnád-e nekem ajánlani.
2010. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

:)

Én vagyok az első. Nekem arab a férjem. Jártam az Effybe, mert tőle képtelenség irodalmit tanulni :)

Ezekkel az irodalmi alapokkal a konyhanyelv egész jól rámragadt, de beszélni kevésbé tudok, inkább csak megértem. Jó lenne jól megtanulni, mert a kislányunkkal ő arabul beszél, és később nem akarok majd kimaradni a társalgásból :) Az álmom az ELTE arab szak, de az csak nappalin van :( Pedig estin tán még bevállalnám ha visszamentem dolgozni.

Azért ha találsz valami lehetőséget, szólj :)

Ja és még annyi, hogy bár az Effyben tanító Azizát én nagyon szerettem, nekem a szír konyhanyelvre van szükségem, Aziza pedig nem szír :)

2010. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem,hogy ti miért kezdtetek arabtanulásba?

Második válaszoló, ill. kérdező?

2010. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi a választ először is. Nos, nekem egész egyszerűen megtetszett a nyelv, lenyűgözött, hogy több ezer éves, és az eddigi nyelvek (angol, német, portugál) után akartam valami különlegeset, valami merőben mást tanulni. Egyébként én is azt tervezem, hogy szeptemberben kiteszek egy hirdetést az ELTE arabszakján tanulóknak (én is oda járok, mmint ELTE-BTK), hogy járnék magánórákra. Valamivel olcsóbb, mint a 'valódi' tanár, és szerintem ők is rendesen megtanítják. Addig meg itthon képzem magam
2010. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!