Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó ötlet gyakorolni az érettsé...

Jó ötlet gyakorolni az érettségi feladatokat?

Figyelt kérdés
Megcsinálnám angolból az idei,tavalyi és a 14-es érettségiket.Gyakorlásképpen mennyire lenne ideális? Nekem jövőre lesz érettségi,de már időben el akarok kezdeni rá gyúrni.

2016. máj. 7. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenki azt fogja csinálni.
2016. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jó ötlet. Én is így készültem fel az érettségikre, megcsináltam az összes előző évi feladatsorokat (megcsináltam szinte mindegyiket, minden év májusi és októberi feladatsorát).

Nagyon hasznos volt.


(Voltak könnyebbek és nehezebbek is köztük, ebből is látszik, ne vegye el a kedved, ha esetleg valamelyiket nem tudod megcsinálni)

2016. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"ebből is látszik" -ot elfelejtettem kitörölni :D
2016. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aggaszt egy kicsit, hogy sok benne az ismeretlen szó és még kicsit butának érzem magam,de ez biztos változni fog.
2016. máj. 7. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a szövegkörnyezetből kikövetkeztetni, hogy mit jelenthet. Ha nem megy,bem sikerül nézd meg a szótárban, és már meg is tanulhatod, így bővül a szókincsed is valamennyire.


Én németből érettségiztem, és gyakorlás közben volt hogy megnéztem mit jelent amit nem tudok, próbáltam nem megnézni, mert tudtam, hogy élesben nem lehet szótárt használni, de így könnyebb volt gyakorolni, és egyre jobban belejöttem :)

2016. máj. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok,hogy fog majd sikerülni jövőre az érettségi.A szavakat folyamatosan írom ki és próbálom megjegyezni.
2016. máj. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!