Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan magántanárkodjak?

Hogyan magántanárkodjak?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálkozok, hirdetem magam stb. de sehogyan sem akar összejönni. Nem is a pénz érdekel főleg, hanem szeretném hasznossá tenni nyelvtudásomat, mert jelenleg semmire sem használom külföldi barátokkal való társalgáson kívül. :) Hirdettem magam neten, sulikban plakáton, ismerősökön keresztül és még mindig semmi. Angol, német középfokig csinálnám. Valami ötletetek van, hogy hol lehetne még hirdetni?
2010. ápr. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Interneten vannak magántanár-közvetítők, ezek kb 2 hónapig ingyenesek, majd fizetősök, vagy csinálj magadnak ingyenes honlapot. Utcán, helyi újságban. Hol laksz?
2010. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
IX. kerületben.
2010. ápr. 6. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Anno nekem unokatestvérem segített németből, szüleim kérésére. Ugye pár magánóra után már érezhető volt a hatás, tanár kérdezte is, mitől ez a javulás, én elmondtam. Ennek hatására ismerőseim is járni kezdtek hozzá különórákra, aztán már olyan emberek is, akiket abszolút nem is ismertem :). Egyetem utolsó éveiben az a kis pénz (tőlem nem kért mert rokon voltam :)) nagyon jól jött neki.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a rokonságban próbálj keresgetni olyan tanítványt, akire ráférne a segítség, és mondani neki, ha kérdezik, mitől táltosodott meg, akkor reklámozzon téged. (Mondjuk unokatesóm nem kért meg rá, hogy reklámozzam :))

2010. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az órabéred ( és milyen?,45 vagy 60 perces) mert lehet az a baj
2010. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
48%
Ötletnek: angol magántanárnál én másfél óráért 2000 ft-ot fizetek. Elég jól tanít, így nagyon megéri. Tehát ha nem ,annyira' érdekel a pénz, és sok diákot szeretnél.. gyakorlásnak, akkor a 2000 Ft eléggé jó órabérnek hangzik.
2010. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pfff! Leginkább tanári diplomával. Hihetetlen, hogy egyesek tényleg középfokú nyelvvizsgával nekiállnak kontárkodni, ráadásul pénzért :-P
2010. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Utolsónak! Ki mondta, hogy középfokú nyelvvizsgája van a kérdezőnek? Ő csak azt írta, hogy középfokig vállalna tanítványokat. Másrészt nagyon sok egyetemista tanítással egészíti ki az ösztöndíjat. Legyen az matek, angol, német, közgáz, vagy bármi más. Tanári diploma nélkül, ugyanis vannak, akik egy diplomás tanárt nem tudnak megfizetni, ám mégis felzárkóztatásra lenne szükségük. Na, és itt jön a képbe a kérdező.

De hogy vmi hasznosat is mondjak: fősulikon, egyetemeken is próbáltál plakátolni? Egyet értek vmelyik válaszolóval, hogy ha máshogy nem megy, először az ismerősi- családi körben kérdezz körül, hogy nekik nincs- e ismerős, kolléga, akinek szüksége lenne ilyesmire! Esetleg lépcsőházakban is tehetsz ki papírokat. Ja, meg www.diakoldal.hu ha jól emlékszem, itt is lehet hirdetni.

2010. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!