Hogy van ez angolul?

Figyelt kérdés

1. Kill 3 enemies capping or pushing a cart in a single Stickybomb detonation 3 separate.


2. Blow up an Engineer, his sentry gun, and his dispenser with a single Sticky bomb detonation.


3.Sticky jump onto a cap point and capture it.


4. Get a melee kill while sticky jumping.


5. Charge and kill someone with your shield bash.


6. Ride the cart for 30 seconds.


7. Provide the enemy with a freezecam of you taunting over 3 of their body parts.


8.Finish a round as an MVP on a team of 6 or more players 10 times.


És lehetőleg ne webfordítóval már mert azzal én is letom de az értelmetlenül fordítja le.


2010. ápr. 4. 15:38
 1/3 A kérdező kommentje:
BOCS ELÍRTAM: HOGY VAN EZ MAGYARUL :D
2010. ápr. 4. 15:39
 2/3 anonim válasza:

1.Valami olyasmi hogy ölj meg 3 ellenfelet úgy hogy nekilököd a "cart"-ot amiben benn van egy bomba. Ja és 3 különbzőt.

2.Robbants fel egy mérnököt,a piszolyát és a kezelőjét egy sima bomba robbantással.

3.nemtudom mi az a "Sticky". de Ugorj fel a felső pontra és fogald el.

4.Ölj meg valakit közelharcban. Ugrálás közben.(?)

5.Nyírj ki valakit pajzsütéssel.

6.Vezess/Ülj meg egy "cart"-ot 30 másodpercig.

7.Biztosítsd az ellenfelet egy fagyasztó valamivel...??

8.Csinál meg egy kört "MVP"-ként,egy 6 vagy több tagú csapat ellen 10x.


Ez valami játékban van ugye? :D

Közel se 100% de mivel nem irt senki gondoltam megpróbálom.Remélem segítettem.

2010. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ez egy játékban van :D és kösz sokat megértettem belőle :D az a sticky meg sentry meg ilyeneket tudom én is mit jelentenek, vagyis a játékban ilyen kifejezések vagy mik xD
2010. ápr. 13. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!