Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó (Rigó utcai) szóbelinél...

Origó (Rigó utcai) szóbelinél hogy megy a pontozás a magnóhallgatás javításakor?

Figyelt kérdés

Esetleg ha valaki volt már,hogy érzi: a magnós feladatot reálisan pontozták vagy "szemetek" voltak?

Nálunk 8 kérdés volt,valamelyik 1,valamelyik 4 pontos)a 20 pontból 9et kell elérnem,hogy meglegyen.Mindenhova írtam választ,valahova több mondatot is,megbeszéltük és volt 1 dolog amit félre értettem,de a többi jó.Úgy számolom,hogy akkor kb mindenhova kapok 8 pontot és talán valahol még van 1.Szerintetek?


2010. márc. 31. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt hogy 71%-os volt a szóbelim(magnó nélkül), de csak akkor van meg ugye ha a magnóból 8-at elérek. Na hát ugy jöttem ki a magnós hallgatás után a teremből: "Én mindnet tudtam" meg stb. És hány pontom lett? .. 7
2010. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, a magnónál valóban szemetek! nekem általában úgy szokott lenni, hogy több kéne mint 8, és én is úgy jövök ki, hogy hű ez tök jó lett, erre mennyit kapok? épp hogy 8at...
2010. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ajjaj...azért köszönöm,hogy válaszoltatok.Félek,mert a nyelvvizsi a diplomámhoz kell,még májusban el tudok menni,de több esélyem nincs:(
2010. márc. 31. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 pont kellett volna...
2010. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok.Mi fellebeztünk.. de ez mostanában volt..ugyhogy még nincs eredmény.
2010. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most már aztán tényleg kezdek félni:(
2010. ápr. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!