Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki online tanfolyam segítségé...

Aki online tanfolyam segítségével tanulta az eszperantót sikerült a nyelvvizsgája?

Figyelt kérdés

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy tényleg vannak háttérolvasmányhoz kapcsolódó kérdések?

Erre a tanfolyamra gondolok:

[link]


Előre is köszi a választ!


2010. márc. 22. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én könyvből tanultam meg, és sikerült. Nem tudom a netes mennyire tér el ettől.
2010. márc. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sokára kiderül, most voltam... :P
2010. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mennyi tanulás után mentetek el vizsgázni? Mennyi ideig tanultátok? Tényleg meg lehet próbálni három hónap tanulás után? Én minden nap legalább egy órát tanulom, de most egy kicsit belekeveredtem a dolgokba, úgy érzem most nehezebben megy a nyelvtan, többet hibázok és kezdek félni hogy mi lesz a vizsgán?!?!? :(

Ha a Szilvási féle könyvből tanultál, akkor szinte ugyanaz minta tanfolyam, mert a netes tanfolyam alapján készítették el a könyvet!

Az utolsótól kérdezném, hogy voltak a háttérolvasmányhoz kapcsolódó kérdések is?

2010. márc. 23. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, a Szilvási könyvből készültem, három hónap után mentem nyelvvizsgázni és kb. én is napi egy órát készülte
2010. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az internetessel tanultam én is, és sikerult a vizsgam elsöre, pedig nem volt könnyű dolgom mert rosszul tudok irni.

Az első négy lecke után akatdam el én is kicsit :-D

De a tanárnő aki javít, megmondta mit kell csinálni, a házi feladataim alapján ő azt jól tudta. (Beküldöd a házikat?)

Amugy meg csak annyi hogy ismétedl sokat, vagy lépj tovább és a többi leckében ugyis visszaköszönnek azok amiket most zavarosnak érzel, és ismét begyakoroltatja... és tényleg így volt. Én továbbmentem, és a 6-ik leckénél már nem értettem, mit szórakoztam annyit a 4-ikkel, amikor az sokkal könnyebb volt :-D

2010. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja amúgy vnnak kérdések a háttérolvasmányhoz, ami nagyon is fontos később a vizsgán, a szóbelin is meg a laboron is, mert az olvasmányokban olyan dolgok vannak, amiket tanfolyamokon a tanárok (tisztelet a kiváételnek) egyáltalán nem mesélnek el, pedig enélkül a háttértudás nélkül eléggé meg fogsz lepődni a vizsgán, hogy mikről van szó.

A nylevvizsgákon kell isemrni egy nyelvhez tartozó kultúrát, angolnál az angolt, itt meg az eszperantót.

Az eszperantó kulturáról a háttérolvasmányban művelődhetsz, meg az interneten.

2010. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bocsi hogy még mindig ide írok :-)

csak emlékszem, ott ültem a szóbelire várva, és olyan ismerethiányokkal jöttek emberek vizsgázni magántanártól néha, hogy félelmetes volt!

meg amiket meséltek hogy mennyi idő és milyen volt a tanfolyamuk.

Olyan, hogy két hetes napi 8 órás például. Ezt mind a középfokra. Eleve nyelvet tanulni hogy lehet napi 8 órában? Sehogy...

Na szerintetek sikerült a vizsgájuk? :-)

2010. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!