Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ÚJ TANFOLYAM! ONLINE! Ez...

ÚJ TANFOLYAM! ONLINE! Ez tetszene?

Figyelt kérdés

Egy olyan honlapra gondoltam ahol különböző szakmákat lehetne megtanulni, online!

De nem úgy mint az ELO és társai.

Mindenféle szakmát lehetne tanulni a cukrásztól kezdve az asztaloson át egészen a marketing és reklámügyintézőig.

Itt minden óra egy videó lenne ahol a tanár leadja az anyagot.Érthetően elmagyarázza.A könyvet pedig e-book formában le tudod tölteni.Minden tanuló tehet fel kérdést az adott tanárnak ha valamit nem ért és e-mailben kapja a választ.

Persze ugyanúgy regisztrálni kell magadat és persze fizetni érte.Az a terv még hogy a munkaügyi hivatal is támogassa ezt a képzési formát!Így a tanulónak nem kerülne semmibe.

Ugyanolyan lenne mintha beiratkoznál egy tanfolyamra csak otthon tudnál tanulni.A gyakorlati képzésre és a vizsgákra kellene csak bemenni.

Lehet hogy már van ilyen, én még nem találkoztam vele.


2011. febr. 11. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

ez már létezik..

távoktatás, e-learning

2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

amúgy nem sok értelme lenne

a kétkezi szakmákat (cukrász stb) nem lehet interneten megtanulni...

2011. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14:42 vagyok

Bővebben:

[link]

2011. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

itt is úgy működik hogy videóban kapod az órát?

amúgy a cukrász tanfolyam gyakorlati részét egyértelmű hogy gyakorlati helyen kell megcsinálni.

2011. febr. 11. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:

igen úgy működik, és lehet skype-olni is a tanárral!

érdekes lehet de kipróbálnám:D

2011. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nézem nézem de sehol nincs video órák.
2011. febr. 13. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!