Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnának felkészíteni egy...

Hol tudnának felkészíteni egy angol nyelvű állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Egy helyet néztem, de nem vállalnak, mert szerintük "nem kell", igaz, hogy óvodás koromtól tanulom a nyelvet, és igyekszem szinten tartani, de egy interjú úgy érzem, más helyzet.
2010. márc. 19. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Angliában.
2010. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul akkor minek erre felkészülni? Nem igazán értelek.
2010. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem szakmai nyelvvizsgám van, hanem a hagyományos origo, ami társalgási nyelvvizsga.
2010. márc. 19. 13:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor munkához kellett volna, azt mondták, hogy ez nem elég, és egy ideje nem használtam munkához, mert nem is vállaltam olyan munkát. Most meg azt mondják, hogy nem kell. Még nincs meg a diplomám, utána akarok külföldre menni, de szeretnék rákészülni, mert az az interjú nem magyar nyelvű lesz, és nem csak babysitterkedni fogok kimenni.
2010. márc. 19. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként van olyan is, hogy allassinterju.lap.hu

2010. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazad van. Egy interjú nem csak arról szól, hogy tudsz angolul, hanem arról is, hogyan állsz helyt a szituációban.

Nincs új a nap alatt. Igenis körül lehet járni ezt a kérdéskört, fel lehet rá készülni. Kell hozzá egy jó tanár, akinek van ilyen tapasztalata és jó kis anyagai.


Én tudok egy ilyen tanárt, aki mellesleg egy fejvadász cégnek is dolgozik...

Ha érdekel, akkor írj privit.

2010. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
17:03 - Köszi, ez jó, de nekem nem gazdaságis kell, de majd rákérdezek, hogy ez mennyire probléma.
2010. márc. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!