Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Beszél itt valaki arabul?

Beszél itt valaki arabul?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 19:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Alejkum Salam:)
2010. ápr. 30. 14:19
 12/17 coty válasza:

Wa 3laikom al salam,

Az arab nyelv nehéz az európaiaknak,mert sok olyan betű van,amit itt nem ismernek, és nem is egyszerű magyarázni sem, ismerek olyan magyar lányt, aki 6 éve próbálja a kiejtést gyakorolni, de nem tudja. pl ع غ ezek nehéz betűk.

A sorozatból -klón- megnéztem 1 részt, de olyan ocsmány a kiejtés benne, a szinkron is és az eredeti hang, hogy abból nem fogsz megtanulni semmit.

Ma'asalama

magyarországon élő arab

2010. júl. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 coty válasza:
ja, a habibi /7abibi-pl ez a 'h' sincs európában/ női megfelelője: habibty, de a habibi használható mindkét nemre, emiatt van, hogy a zeneszámokban is habibi van. pontosan kedvesemet jelent, de ezt egy anya is mondhatja a fiának vagy 2 jóbarát egymásnak
2010. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát mikor először hallottam, hoyg férfiak mondják egymásnak, hogy habibi, nagyon ledöbbentem :) Aztán elmagyarázták :D

UmmNoor

2010. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

sukran mindenkinek:)

a barátom egyiptomi,mondtam neki,hogy tanítson meg arabul de szerinte sem menne könnyen:)

2010. júl. 6. 15:51
 16/17 anonim válasza:

assalam0 alaikom

InsaAllah: ha Allah is ugy akarja de ha valami erdekele irjatok ;)barakallahou fik fee amanallah

2010. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
wa alaikom assalam akhi/ukhty. keif haluk? Alhamdulilah ana keir:) wa anta?:)
2010. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!