Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektem is nehéz volt a mai...

Nektem is nehéz volt a mai (márc 13) angol közép nyelvvizsga? (B2 -TELC)

Figyelt kérdés

Én ma voltam, de szerintem elég nehéz volt.

Megcsináltam az összes próba nyelvvizsgát, az akadémia kiadósat, a 2007-est, a honlapon lévőt, egész nap angoloztam, úgy hallgattam és néztem mindent, a próbanyelvvizsgák átlag 80-90% körül jöttek ki, most meg egyszerűen alig ment.

Lehet én blokkoltam le, de ami a honlapon van próbavizsga, meg ami a könyvekbe volt, nehézségben meg sem közelítette a mait...

Neked milyen lett ?


2010. márc. 13. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
(nektek)
2010. márc. 13. 13:09
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

én is ma voltam b2 angolon...hát...nem volt könnyű, főleg a listening volt nehéz számomra. a szóbeli sem volt semmi, főleg a security in sky témakör, ami röntgenberendezésekről szólt, és a partnerem nem nagyon vitatkozott, szóval az is ilyen prezentáció jellegű lett.. én 16. kerületben voltam...te?

2010. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vácon voltam.

Írásbeli rossz, hallásutáni szintén, a szóbelin jó témákat kaptam, de szerintem már az sem segít. :S

2010. márc. 13. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyöngyösön voltam és ot is nehéz volt az írásbeli, a szóbeli is nehezebb volt mint amire számítottam de azon azért tudtam mondani ezt-azt sok sikert mindenkinek
2010. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!