Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga beszédértés...

Nyelvvizsga beszédértés (listening - angol középfok BGF üzleti) Szerintetek naponta hány órát kellene híreket, angol nyelvű anyagokat hallgatnom hogy a listening feladat sikerüljön a nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Legutóbb minden feladatom tök jól sikerült (írásbeli meg is lett) beszéd nem okozott gondot, de ezen elcsúsztam. Itthon gyakorlok nyelvvizsga előkészítő könyvekből, de soha nincs meg a 40 %, siralmas a helyzet.
2015. aug. 5. 20:03
 1/3 anonim válasza:

Én nem értem mi a bánatnak kell nyelvvizsgán buktatni. Érettségin meg egyetemi vizsgákon nyögdécseléssel átengednek mindenkit, pedig ott aztán fontos lenne, hogy tudja a dolgokat. Ezen a szaron meg elkérnek egy csomó pénzt a nagy büdös semmire és buktatják az embereket hegyre halomra az idétlen feladataikkal.

Bocs, ez kikívánkozott.

2015. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 órát.
2015. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most voltam, de szerintem nem volt annyira vészes. (várjuk meg az eredményt...:D) Én csak a filmeket nézem mind angolul, pár gyakorló szöveget meghallgattam itthon és ennyi. Az a baj h nehéz készülni rá, mert a mandarin nyelv szépségétől elkezdve a japán tini lányok maszturbálási szokásaiig bármit bedobhatnak. A hangfalak recsegnek, a háttérben a magnón köhécselés...ezt a részt inkább érezni kell.
2016. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!