Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most fogok szakközépiskolába...

Most fogok szakközépiskolába angol szóbelizni, miről kell majd beszélnem, mit fognak kérdezni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kérdeznek hanem huzol egy tételt és arrol kell folyamatosan beszélni, a lényeg hogy legyen értelme annak amit mondasz, meg lássák hogy érted is amiröl beszélsz. egyébként nem sok az egész ha nem csak makogsz akkor kb 5-10 perc
2010. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első:

nem érettségire gondolsz?


Szakközép felvételinél dúrva lenne, ha tételeket húznának és beszéljen arról 5-10 percig...

2010. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

elsö vok

igen érettsegire gondoltam, akkor nem tudom soha nem felvételiztem

elnézést

2010. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És olyat hol írt a kérdező, hogy felvételiről lenne szó...?

Bár persze a magyar -ban -ben jól láthatóan nem megy neki.

2010. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A most -ról én arra következtettem, hogy a napokban. Mivel a napokban nincs érettségi vizsga, ezért valószínűleg felvételi lehet.

Mivel kiemelte azt, hogy szakközépsuliba szóbelizik, gondolom felvételi lehet, mert az érettségi mindenhol ugyan az. Vagyis nincs jelentősége, hogy szakközép-e vagy gimi.

2010. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

elsö vagyok

nos az tény hogy én rosszul értelmeztem a kérdést

a második válaszolo kijavitott stimt?

akkor miért ezen vitatkoztok miért nem a kérdésre válaszoltok?

2010. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert nem tudunk :P

Tőlem főleg matekot meg fizikát kérdeztek anno felvételin, egy kis magyarral megbolondítva, angolról szó se volt.

2010. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csakhogy tisztázzuk, még nem ott tanulok, csak ott fogok, szóval nem abban, hanem abba az iskolába felvételizek. [14:38]
2010. márc. 4. 15:01
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, *14:13.
2010. márc. 4. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk így zajlik/zajlott még anno, mikor felvételiztem gimibe:

bemész szépen, leülsz, odaadod az ellenőrződ, meg a versenyeredményeidet (ha vannak) majd angolul egy laza beszélgetést folytattok. Ne aggódj, nem olyanra kell számítani, mint egy nyelvvizsgán, hogy mesélj a Climate change-ről meg hasonlók...csak elbeszélgetés. Hogy utaztál, mióta tanulsz angolul, hogy zajlik egy napod, kedvenc könyv, kedvenc film, hobbik, családod, ilyenek.

2010. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!