Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudvki olyan oldalt, ahonnan...

Tudvki olyan oldalt, ahonnan egyszeru angol fogalmazasokat tudnék letolteni?

Figyelt kérdés
A1-es szintu vizsgara kellene pár fogalmazas.
2010. márc. 3. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezert tartunk ott, ahol tartunk! Lemasolunk, letoltoltunk, mert igy kenyelmesebb! Az nem fordult meg a kis okos(?) buksidban, hogy tanulj is?
2010. márc. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nos bírálatot nem kértem, koszonom... De megfordlt az OKOS buksimban, ugyanis már 2 diplomával rendelkezem, viszont most egy 4 hónapos baba mellett nem konnyu, nincs idom kidolgozni oket, orulok, ha megtanulni lesz idom...
2010. márc. 4. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen A1 szintű vizsga?
2010. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Angol nyelvvizsga :)(Vagyis még csak egy része, csak 1 szemeszteren vagyok túl :(( ) Van pár tétel, amit nem igazán van idom kelloen kidolgozni.
2010. márc. 5. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem értem. Az alapfokú nyelvvizsga is B1-es, és rólad, személyes kérdésekről szól, amit csak te tudsz magadnak ha nem is kidolgozni, de átgondolni. Nem előre bemagolt szövegeket kell elmondani, hanem kérdésekre válaszolni, szituációt eljátszani, képet leírni. A szókincsnek kell hozzá meglennie, hiszen a feladat váratlan.
2010. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy én szlovákiai vagyok :)) És mint tanító fogok nyevvizsgázni, ez vmilyen uniós projekt...
2010. márc. 6. 12:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja, és lesznek szituációs játékok ís, viszont van 10 tétel, amit itthon kell kidolgozni, igen, foleg magamrol. Csak mégis konnyebb lenne, ha lenne vmi utmutató...
2010. márc. 6. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Az A1 szint szinte nulla. Interneten nincs kidolgozva, könyvben van, (pl 1000 kérdés 1000 felelet) de az jóval magasabb szintű. A 10 féloldalas tételt (idő se lesz többet elmondani)két nap alatt kényelmesen megírod, egyszerű hétköznapi kérdésekről saját magadról. Legfeljebb kijavítom. Nem tudok arról írni, hogy TE mit csinálsz a szabadidődben, NEKED milyen a családod, TE hol voltál nyaralni, TE hogy közlekedsz, TE mit dolgozol, NEKED milyen a lakásod. Azért a tételcímeket ideírhatnád.
2010. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sikerult szereznem egy magyarországi kozépiskolai tankonyvfélét, amiben elég jól ki vannak dolgozva, abból talán sikerulni fog vmit osszehoznom. De azért koszi :))

Ja, és nem is akartam, hogy bárki is megírja helyettem, csupán vmi mintafogalmazásokra gondoltam, ami alapján ossze tudnám állítani én is, mivel (mint már írtam is) egy 4 hónapos kislány mellett nem egyszeru...

2010. márc. 6. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyutterzek veled, es elhiszem, h. egy kisgyerek mellet nem konnyu nyelvvizsgara keszulni! A tanulast meg szinte el is felejtheted! Halszd el kesobbre! Es ne keress kifogasokat, hogy ezert, meg azert nincs idom foglalkozni a tanulassal!

Ilyen alapon egy serult is jelentkezhetne nyelvvizsgara, aki serulesei miatt se irni, se beszelni nem tud!

2010. márc. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!