Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy írnátok meg az angol...

Hogy írnátok meg az angol szóbelire szánt bemutatkozásotokat?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba kéne, általános bemutatkozásra. Tudom, mi kell bele, csak valaki írna nekem egy példát?

14 éves vagyok, xy a nevem. XY nevű iskolába járok, testnevelés tagozatos vagyok. Anyukám xy, és az xy iskolában titkárnő. Édesapám xy, az MÁV-nál dolgozik. Van egy hugom, xy. Jelenleg 2.osztályos tanuló az xy iskolában.

Kedvenc zenei stílusom a rock. Nagyon sok zenét hallgatok. Szeretek olvasni is, kedvenc szerzőm JK. Rowling, és kedvenc könyvem a Harry Potter. Nem nézek sok TV-t, de moziba se járok gyakran. Kedvenc filmem a Titanic, és szerintem a legjobb színész Johhny Depp.

Hobbim a blogolás, történetírás és olvasás.

Szabadidőmben sokat olvasok, írok. Szinte mindig zenét hallgatok, vagy tanulgatok gitározni. Szeretek kirándulni, főleg vízközelben.

Az iskolában a kedvenc tantárgyam a biológia és a történelem. Azért szeretném ezt az iskolát választani, mert az angol tudásomat meg tudnám alapozni.

Ha valaki lefordítaná nekem...

Vagy linkelne, ahol le van írva angolul, nagyon megköszönném. :):)


2010. febr. 28. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
1000 kérdés 1000 válasz középfokú. Nagyon jó, használd bátran, kábé minden benne van más személyre leírva. Csak ki kell cserélned pár dolgot úgy, hogy rád vonatkozzon. Én a többiek helyében sem pazarolnám rád az időt, ez le van írva ebben a könyvben, és amúgy is a nyelvtan a legfontosabb, a többi már csak a fantáziádon múlik, ha jól begyakoroltad.
2010. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!