Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokút hol tegyem le?

Angol felsőfokút hol tegyem le?

Figyelt kérdés
origós középfokúm van...eddig euróra készültem de eléggé elbizonytalanodtam...14l
2011. nov. 26. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az EURO elég nehéz (nekem onnan van a felsőfokúm), inkább menj TELC-re, az is EU-san elismert, és ugyanannyiba kerül, de könnyebb szerintem.
2011. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én meg ECL-t javaslok,TELC-en nagyon megbuktam(55%),rá fél évre ECL-en toronymagasan átmentem(85%).Ekkora tudásbeli fejlődés fél év alatt itthoni környezetben(merthogy egy hetet töltöttem eddig anyanyelvi,angol környezetben összesen,azt is turistaként,Angliában),szóval ekkora tudásbeli fejlődés fél év alatt hazai,vagyis magyar környezetben elképzelhetetlen.
2011. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!