Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol és német tanulás után...

Angol és német tanulás után mennyire nehéz franciául megtanulni?

Figyelt kérdés
Tárgyalóképes szinten.
2010. febr. 24. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

nyelverzektol fugg jocskan,amugy mas szerkezeti es logikai felepitesu nyelv,a masik 2hoz kepest!


28eves ni,aki mind3 nyelvet beszeli plusz az olaszt is

2010. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Németet nem tanultam, de nekem angol után a francia kifejezetten könnyű volt. A franciát és a spanyolt párhuzamosan kezdtem el, ez nem volt jó ötlet, mert jól össze lehet keverni a kettőt, de aztán a spanyolt abba is hagytam (Angol után az is könnyű, csak azért nem folytattam, mert nem fért bele az időmbe és inkább a franciát választottam helyette.) Ezenkívül még olaszul beszélek, nekem arra állt rá nehezen az agyam.
2010. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek aztán konkrét válaszok voltak!
2010. febr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nehéz!!!

Mert az angol és a német sokban hasonló, de a francia egyikre sem hasonlít, teljesen elüt ettől a két nyelvtől és nagyon nehéz megtanulni!

(Olyanok mondták, akik anno a franciát választották, de időközben rájöttek, hogy rossz döntés volt.)


Én a helyedben angol és német után inkább spanyolt tanulnék (ezt beszélik a legtöbben az angol után)!

És jóval könnyebb a franciánál.

2010. febr. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!