Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emeltezett itt már valaki...

Emeltezett itt már valaki oroszból?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék..
2010. febr. 19. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én, de pontosan mire is vagy kíváncsi?:)
2010. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
például hogy nehéz-e a levélírás, meg a szóbeli milyen, hány évig tanultad és hogy milyen lett :)
2010. febr. 20. 13:03
 3/9 A kérdező kommentje:
ja meg hogy tételeket érdemes-e kidolgozni, vagy elég ha csak olvasok és szavakat, kifejezéseket jegyzek meg
2010. febr. 20. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy csak most írok.

Hát, ha úgy vesszük "szerencsés" voltam etéren, mivel általános iskola után egy évet Oroszországban éltem, mert anyukám ott kapott munkát , de utána haza is jöttünk.

Így szerintem nem volt nehéz. A levélírásnál mindig ilyen úgymond "társadalmi gondokról" kell írni, mint állatmenhelyek, mit tennél ha te lennél ez az amaz. Szóbelin a vitán azt húztam, hogy érveljek, hogy helyes-e az iskola feleltetés, avagy sem, a tétel amiről beszélnem kellett pedig a magyar-orosz kapcsolatok, nem nagyon néztem milyen tételek voltak, de szerintem egy nyelvből nem jó ha kidolgozol tételt, persze minden témakörhöz a kulcsszavakat tanuld emg aztán hajrá

2010. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. febr. 22. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, ha még van kérdésed nyugodtan kérdezz, hátha tudok segíteni:)
2010. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kiváncsi, hogy 90% fölött meg lehet-e írni, mert nekem az kéne...vagy ez tényleg nagyon nehéz és nem nagyon hagyják hogy elérjék a vizsgázók
2010. febr. 22. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem spec 87% lett:)

De ha jól beszélsz oroszul akkor nem elérhetetlen, meg nagyban függ a javítótanárod jóindulatától, hogy levélben milyen pontokat ad.

2010. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na hát akkor rákapcsolok turbó üzemmódba :D

És megint köszönöm:)

2010. febr. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!