Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítana egy rövid...

Valaki lefordítana egy rövid szöveget? (finnre)

Figyelt kérdés

"Az utazás nagyon kellemes. Az idő szép, a vonat új és gyors. A turisták ülnek és nézelődnek. Sokat beszélnek. Tudják, mi a következő állomás? Megkérdezik, és a diákok válaszolnak. a vonat most megáll, sokan leszállnak. A magyar turisták is leszállnak. Ott van a régi vár. Már látszik is a torony. A vonat most nincs tele, mindenki kényelmesen ül. Aztán a diákok is leszállnak. A következő állomás már a főváros. Ott mindenki leszáll. A vonat egészen üres."


Tudom kicsit gagyi a szöveg, ezt kaptam...

Köszi!


2010. febr. 18. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én verzióm ez lenne...


"Matka on hyvin mukava. Ilma on kaunis, juna on uusi ja nopea. Turistit istuvat ja katselevat. He puhuvat paljon. Tietävätkö he, mikä on seuraava asema? He kysyvät, ja opiskelijat vastaavat. Juna pysähtyy nyt, monet jäävät pois. Myös unkarilaiset turistit jäävät pois. Tuolla on vanha linna. Torni näkyykin jo. Juna ei ole nyt täynnä, kaikki istuvat mukavasti. Sitten opiskelijatkin jäävät pois. Seuraava asema on jo pääkaupunki. Siellä kaikki jäävät pois. Juna on aivan tyhjä."


Remélem, segítettem!

2010. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

16.49- Te ennyire tudsz finnül??

Segíthetnél... :D most komolyan!

2010. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!