Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német tanári diplomám van,2008...

Német tanári diplomám van,2008-ban végeztem egy főiskolán, még a bolognai képzés előtt, tehát hagyományosan 4 évig tanultam, és taníthatok általános iskolában vele. Ha angol tanár is akarok lenni, milyenszakrakellenejelentkeznemésmennyiideigtartana?

Figyelt kérdés

Van ingyenes képzés? Annak idején volt ha jól tudom 10 ingyen félév, amiből ugye 8-t teljesítettem.Egyértelmű rövid és konkrét tájékoztatást nem találok interneten. Linket is lehet ha vki tud jót.

(tanultam mindenféle tantárgyakat, ped-pszich, ill. németet)


2015. márc. 9. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

csak éppen magyarul nem tudsz.

Angol tanár sosem leszel, ahhoz angolnak kéne lenned. Angoltanár lehetsz...

ÉS némettanárid van, nem német tanárid...

A felvi.hu-n van tájékoztatás.


Azt meg nem kommentálom, mennyire lehet jó tanár az, aki azt kérdezi meg, milyen szakra kell jelentkeznie ahhoz, hogy tanár legyen...

2015. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tanárképzés másfél éve osztatlanná vált, szakpárra lehet jelentkezni, tehát nem lehet csak egy tárgyból tanárrá válni, kettőből kell. Emiatt a te eseted elég speciális, nyilván nem akarsz két szakos tanári képzésre járni feleslegesen. Én a helyedben felvenném a kapcsolatot a felvisekkel, ők értenek ehhez.
2015. márc. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az EKF-re jártál?
2015. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló igazán bunkó. Mint észrevehetted, egyben is írtam pár szót, mivel nem volt elég hely, nem engedte a rendszer elküldeni másképp a kérdést. Miért kell ilyen bunkó módon egyből odaírni h.nem tudok magyarul? Lehet talán ez az egyetlen szó amit véletlenül nem helyesen irtam le - angol és német tanár - na bummmmm, ez legyen a legnagyobb probléma!!! Az internet tele van helyesírási hibákkal, de én már nem írok oda semmit. Példéul tipikus hiba amikor ezt irják h "mindíg", ami rövid i, stb.

Igenis mindig is ötös voltam nyelvtanból és irodalomból!

most pedig angol billentyuzetrol irok mielott ismet beszolnal!


MEgkérdezném, te hány éves vagy? Miért kell azt is odaírni h

nem kommentálod h milyen szakra jelentkezzek ha tanár akarok lenni? Nem érted a kérdésem lényegét, h már 2008ban egyszer lediplomáztam és kiegészítésként gondolkodom vmilyen angol képzésen, de elvesztem egy kicsit az uj rendszerben és igy babázás mellett nemigazán van időm internetet olvasgatni, ezért kértem segítséget, de úgy látom az ilyen elkényeztetett kölköknek nincs jobb dolguk mint leszólni az embereket. Gondolkodj már el ezen egy kicsit, bunkó.


Utolsó válaszoló: igen, EKF-re jártam, miért kérded pont ezt?

2015. márc. 31. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
mert oda vesznek fel ilyen szövegértéssel és ennyi ésszel.
2015. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ugy latom tenyleg nincs jobb dolgod mint masok sertegetese.

reszemrol befejeztem a temat, es buszke lehetsz a stilusodra, remelem anyukad tanitott ra.

2015. márc. 31. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!