Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most akkor jól jelentkeztem?...

Most akkor jól jelentkeztem? (ITK-origó)

Figyelt kérdés
Naggyon mérges vok. Tegnap átutaltam a vizsgadíjat, arra a számlaszámra, ami a súgóban szerepelt, ahova banki átutalás estén küldeni kell, ráadásul zárójelben oda volt írva h 2010.jan.1-től változott arra.) Na igen ám, majd miután elküldtem vettem észre, h jött előtte egy levelem ahol volt egy másik számlaszám. Az első kettő 8 szám azonos csak az utolsó 8 szám volt különböző. Konkrétan a levelemben lévőnél 8db 0 volt(és ugyanúgy ott volt zárójelben a szöveg). Most szerintetek jó helyre küldtem? Ráadásul az egész itk honlap nyitóoldalán egy 3. van megadva, de nem tudom az 3 betűből áll és utána 2x 8 db számból. Nem vagyok jártas, most utaltam először így de tudtommal mindig 3x 8db számjegyből áll a bankszámlaszám. (szóval azt alapból kizártam volna)
2010. febr. 13. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj levelet, vagy kérdezd meg őket telefonon. Ha rossz helyre is utaltad, amjd visszautalják.
2010. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem csekken fizetted be? Amúgy talán az Ügyfélszolgálatot kéne felhívni, mi honnan tudjuk, hova utaltál...
2010. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Így sokkal kényelmesebb és azt hittem lesz olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik. Az is volt. Csak épp ez az apróóóság. :D Még korábban más ok miatt hívtam már őket szombaton és akkor nem vették fel. De ha itt nem tudok értesülni vkitől akkor az lesz. De amúgy gondolom ha az első kettő 8 szám megegyezik, akkor az már csak egy helyre megy (nagyjából) nem? :S
2010. febr. 13. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán...
2010. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!