Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti milyen szisztéma szerint...

Ti milyen szisztéma szerint tanuljátok az angolt?

Figyelt kérdés
Felsőfokúzni szeretnék , érettségim angolbol 90% fölött lett, nem mentem középfokúzni és most tervezem egyből a felsőfokút letenni! Érdekelne ti hogyan tanuljátok a nyelvet?

#tanulás #angol #study efficiently
2015. febr. 6. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam, mint te, 95% lett az érettségim, utána felsőfokúra mentem. Az én módszerem "fájdalommentes", egyszerűen csináld azt amit szeretsz, angolul. Mindig. A kellő alapod már meg van hozzá. Na persze ez nem hoz villámgyors eredményt, de sokkal kellemesebb mint a "tanulás".
2015. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretem a combat sport-okat és sok közvetítést nézek eredeti angol nyelvén (amerikai angol), így szórakoztató de ha felsőfokún kapok valami politikával kapcsolatos kérdést akkor gáz!
2015. febr. 6. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én is ködösítettem mint az állat amikor azt kellett volna mondani, hogy fül-orr-gégész (mondjuk utána kiderült, hogy nem is olyan bonyolult), mégis meglett, és azóta is keresek pénzt fordítással, szóval annyira nem aggódnék a helyedben. :D Meg kérdés, hogy melyik nyelvvizsgára akarsz menni. Ahova én mentem ott nem nagyon kellett teljesen magadtól szövegelni, mindig voltak támpontok, onnan meg ha van esze az embernek, akkor össze tudja hozni. Amúgy a politika engem is hidegen hagy, magyarul és angolul is. Viszont a rendőrségi meg a jogi zsargont napokig tudnám sorolni. :D
2015. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!