Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantó nyelvvizsgáért jár...

Eszperantó nyelvvizsgáért jár pluszpont?

Figyelt kérdés

Utánanéztem a neten, itt is elolvastam a kérdéseket, de elég ellentmondásosak a válaszok.


Idén felvételizek, és úgy számoltam, akkor lenne a legtöbb pontom, ha emelt érettségiznék angolból, és szereznék mellé egy nyelvvizsgát egy másik nyelvből. Franciául tanulok, és latint is tanultam egy ideig, de egyikből sem állok nyelvvizsga szinten, ezért gondoltam az eszperantóra, de kérdés, hogy kapok-e érte 35 pontot?


2010. jan. 30. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2010. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Kapsz érte igen, csak az a kérdés, hogy meg tudod-e tanulni hiánypótlásig. Nagyon kevés időd van, és ha még az angollal meg a franciával meg esetleg más tárgyakkal is meg kell küzdened akkor lehet hogy nem lenne rá sok időd.

Egy nyelvtanfolyam elég drága.(100e + 30e a nyelvvizsga)

Érdemes +5 pontért ennyi pénzt és időt belefektetni?

Azért ez sem olyan könnyű nyelv, hogy 1 hónap alatt középfokon vagyok. Sokan így gondolják,aztán megszívják...

2010. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!