Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan könyveket keresek angol...

Olyan könyveket keresek angol nyelven ami kb közepes nehézségű. Van ilyen? Ha igen, mi a címe?

Figyelt kérdés
olyanra gondoltam hogy szavakat tanulnék és egy kicsit nehezebb lenne. remélem érthető voltam.
2010. jan. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

George Orwell: Animal farm.

Szerintm tökéletes ilyen célra.

2010. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik Harry Potter.
2010. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Agahta Christie, érthető és izgalmas.
2010. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a Libri könyvesboltok nyelvkönyvek részlegén lehet kapni különböző angol könyveket hozzátartozó hanganyaggal. Nem túl vastag könyvek és szintenként ( kezdő, haladó , stb. ) meg vannak jelölve 1 - től 6 - ig . emellett oda van írva h hány szavas a könyv pl 2500 , 1500 v 3000 , brit v ameriaki angol . Ez attól függ h milyen színtűt választasz . Sajnos ezek a könyvek elég drágák , de könyvtárakban is megtalálhatóak igaz hanganyag nélkül ( legalábbis ahova én be vagyok iratkozva nincsen )
2010. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!