Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S. Ki tud németül?

S. O. S. Ki tud németül?

Figyelt kérdés

ilyen nem szoktam kérni,de lefordítja valaki németre?? Nagyon megköszönném,nekem sok időbe telne,s nem szeretem a google forditot. Segíteni senki sem tud,de holnapra le kell adni. Kiszótározhatom,de az nagyon sok idő,és nekem még holnap lesz 5 dogám,és kt .

Köszönöm! 

Az embereknek sok barátjuk lehet,de igaz barát csak egy. Az igaz barát számomra az, amikor bíznak egymásban, elfogadják egymást. Az igaz barát nem keresi a hasznot. Az én igaz barátom Barbi. Vele mindent meg lehet beszélni,megért,és támogat. Ő a padtársam. ’

Az embereknek kell lennie egy igaz barátnak. Szerintem Barbi igaz barát



2014. okt. 1. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Menschen können viele Freunde haben, aber nur ein wahrer Freund. Ein wahrer Freund ist für mich, wenn man sich gegenseitig zu vertrauen, sich gegenseitig zu akzeptieren. Ein wahrer Freund versucht nicht, seine Vorteile. Barbi ist mein wahrer Freund. Alles, was Sie können, um ihm zu reden, er versteht und unterstützt.

Muss ein wahrer Freund Menschen. Ich denke, ein wahrer Freund Barbi

2014. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menschen können viele Freunde haben, aber nur einen wahren Freund. Ein wahrer Freund bedeutet für mich,

wenn man sich gegenseitig vertrauet, sich gegenseitig

akzeptiert. Ein wahrer Freund sucht nicht seinen Vorteil. Barbi ist mein wahrer Freund. Mit ihr kann man alles besprechen, sie versteht und unterstützt mich.

Sie ist meine Banknachbarin. Der Mensch braucht einen wahren Freund. Für mich ist Barbi so ein wahrer Freund

2014. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
😍
2017. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!