Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Teljesen kezdő szinttől...

Teljesen kezdő szinttől spanyol ezekből?

Figyelt kérdés

- Colores 1-2-3

- Nyelvtan 3 részben - Spanyol - PONS

link:

[link]


- Nyelvtan röviden és érthetően

link:

[link]


+ 1000 kérdés 1000 válasz spanyol változata.


Ez elegendő a felsőfokhoz? Persze kiegészítve sok spanyol TV-nézéssel, rádió-hallgatással, újságcikkel és filmmel.



2014. szept. 30. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Coloresnek az első része az jó, de utána inkább állj át a Gente vagy a Ven tankönyvekre. Ezekben nincs magyar nyelvű magyarázat, de szókincsben sokkal többet adnak a Coloresnél. E mellé javaslom a Correcto-t, az alapszintnél valamivel erősebb, de a kötőmódot azt hiszem, már nem veszi, de betonbiztos alapokat nyújt, illetve Kertész Judit könyveit. A PONS könyvek alapjáraton jók, de én személy szerint nem tanultam belőlük spanyolt, nem tudom, mire jók, az 1000 kérdés- 1000 válasz szintén megfelelő, csak nem tudom biztosan meddig.

Nehéz megmondani, hogy mi az, ami tuti elég a felsőfokhoz. Ha ezeket átnyálazod, és biztosan tudod, egy erős középfok, majdhogynem garantált. Olvass és hallgass sok spanyol hírportált, beszélgess spanyolul valakivel, amennyit csak tudsz, és nézz sok spanyol filmet. Ne amerikait spanyol szinkronnal, mert az valami borzalom- az én tapasztalataim szerint.

Sok sikert és kitartást, remélem, tudtam segíteni!

2014. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!