Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki mutatna felsőfokú...

Valaki mutatna felsőfokú angol nyelvvizsgára felkészítő honlapokat?

Figyelt kérdés

Elsősorban a hallás utáni szövegértést szeretném gyakorolni. Nem akarok több könyvet venni, mert elég drágák, és nincs is rá pénzem. Neten nem igen találtam.

Valaki tud segíteni?


2010. jan. 16. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
célszerű az általad kiválasztott nyelvvizsga honlapján keresgélni.
2010. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott már voltam. A könyvük is megvan. :S
2010. jan. 16. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én innen készültem, nagyon jó szerintem. Van egy teszt a szövegből, utána meg lehet úgy is hallgatni, hogy már nézed a szöveget (ez nagyon sokat segít a szövegértés javításán), azután a kulcsszavakból van párosítgatós feladat, kihagyott szavakat kell pótolni stb.

Tetszik?

2010. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 16. 15:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon jó lesz köszi. :)
2010. jan. 16. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

htttp://www.netangol.hu

Ez is nagyon jó. Van fizetős része is, nem vészes, talán 3000 egy évre, de sok nem fizetős is, magas szintű szövegekkel, videókkal, tartalmasan, szórakoztatóan.

2010. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!