Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eszperantó középfokú nyelvvizsga?

Eszperantó középfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és kellene a pont a felvételihez. A középfokú eszperantó nyelvvizsgát elfogadják? Nehéz megtanulni egyáltalán? Könnyebb lenne letennem egy nyelvvizsgát belőle, mint németből (középhaladó szinten vagyok)?
2010. jan. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok hiedelemmel ellentétben az eszperantót elfogadják. Én is második nyelvvizsgának csinálom az angol mellé. Sztem nem nehéz a nyelv könnyen tanulható. Már írásbelim meg van és most csinálom a szóbelit.

Nagy előnnyel indulsz, hogy beszélsz németül.

Meg az a jó h még időben észbe kaptál. Pl én is nyáron jártam tanfolyamra. Sztem könnyebb lenne letenned a nyelvvizsgád.

Pl nekem alig van szókincsem. jo ha tudok 200-300 szót, és az írásbelim mégis 77% lett.

A magnóm is sikerült, hiába kötelező a nyolc pont. Már csak szobelizni megyek hétfőn.

Én nagy előnye hogy nagyon korrektek a vizsgátatók Nem szívatnak annyira mint pl angolnál, vagy németnél.

Nem bántam meg, hogy elkezdtem. Egyáltalán nem megerőltető még jó mulatság is.

Ha érdekel több minden akkor irj

Ja és nem kell feltétlen hozzá tanár h megtanuld. Mondjuk jo ha tudsz szerezni magnókaz+ nyelvvizsga feladatokat.

DE ha komomolyan gondolod ez ügyben én is tudok segíteni, sőt tanár is tudok javasolni, aki neten keresztül tanít, és olyan mintha tanfolyamra járnál

2010. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, írtam e-mailt, ha nem baj :)
2010. jan. 13. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:
válaszoltam:)
2010. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!