Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulás mp3 lejátszóval?

Angol tanulás mp3 lejátszóval?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani nekem olyan hanganyagokat amit rátehetek mp3 lejátszóra és közben tanulhatom az angolt?

1 nap kb. 2 órát utazok, ezért szeretném kihasználni azt az időt, mert angol felsőfokú nyelvvizsgát akarok tenni 3 hónap múlva.

Azért lenne fontos, hogy mp3 lejátszóval megoldhassam, mert utazás közben mindig zenét hallgatok. Másrészt nem tudom ki hogy van vele, de én nem tudok utazás közben könyvből tanulni. (egy nyugodt csendes hely kell nekem)

Próbáltam már, egyszerűen nem tudok koncentrálni. Meg elég sokszor sötétedéskor járok haza, és akkor pláne nem tudok olvasni.

Ha valaki ismer ilyet azt megköszönném.


2010. jan. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az is egy jó megoldás, ha angol szövegő számokat hallgatsz. Én így gyakoroltam a japánt a nyelvvizsgára, mert nagyon féltem a magnóhallgatástól.

2010. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ált. angol zenéket hallgatok, csak azért az mégsem olyan. Szerintem...

valamilyen oktató hangfájlokkal biztosan többet érnék. Pl. ami szavakat tanít,

2010. jan. 11. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi franciaórán elkértük a tanártól az órai hangkazettát év elején, hogy lemásoljuk, és azt hallgattuk otthon.


Ha diktafonos a lejátszód, akkor akár saját magadnak is rámondhatnád a szavakat. Ezt a nekem nyelvtanár javasolta, de nem próbáltam.

2010. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!