Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Advanced Grammar in Use -...

Advanced Grammar in Use - vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

Aki ismeri használja/ta, milyen véleménnyel van róla? (Középfokúra készülük, de tanárom javaslatára)


2010. jan. 10. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem középfokúhoz elég az English Grammar in Use is. Legalábbis én azzal középfokúztam, nagyon szerettem, azóta is ajánlom mindenkinek, szerintem roppant érthetően magyaráz el mindent, amit tudni kell. Ja, és én egyedül készültem, tanár nélkül, szóval tanárral még biztos sokkal könnyebb is. :)
2010. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az English Grammar In Use-t ismerem, és az nagyon- nagyon jó könyv. Valószínűleg ennek is hasonló a felépítése, szóval veszteni nem vesztesz vele, az tuti :)
2010. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!