Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki tud spanyolul? Ha te vagy...

Ki tud spanyolul? Ha te vagy az akkor segíthetnél (:!

Figyelt kérdés

Szoval egy sztártól szeretnék kérni autógrammot, és jó lenne írni neki előtte pár mondatot. Találtam itt hasonló kérdést: link: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__16..


ez helyesen van leírva spanyolul?

ezt még annyival szeretném kibővíteni, hogy:

mivel én szlovákiai magyar vagyok a végére az kerulne, hogy udvozlettel Szlovákiából. és még szeretném odaírni spanyolul, hogy : A példaképem vagy.

Még tudnátok valamit mondani, vagy ennyit elég írnom?

Még arra gondoltam, hogy kuldhetnék neki valamilyen pici ajándékot- ami elfér egy borítékban.Szerintetek ez jo otlet? És ha igen akkor mit adhatnák neki?


2010. jan. 9. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

igen helyes:)aki ezt írta nagyon jól tud:);)


Querida Natalia,

Soy una chica húngara de ....anos (a .... helyére írd be,h hány éves vagy), desde que era nina soy tu aficionada y eres mi idolo, me gustan mucho tus telenovelas y canciones. Podrías enviarme una foto firmada por ti? Estaría muy feliz! Muchas gracias por leer mi carta, estoy esperando tu respuesta con la foto! Un saludo y besito desde Slovaquía ..... (aláírás)

mi correo es: ..... (címed)

2010. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hozzá tettem, amit kérték

viszont magyarnak írtalak:$de ha gondolod, akkor kijavítom..

2010. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike így tokéletes lesz(remélem). Nem kell kijavítani, jól írtátok! Koszike , puszz
2010. jan. 18. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
spanyol szakos vagyok, szép lenne, ha egy rajongói levél kifogna rajtam;)egyébként légyzsi mondd el, hogy válaszolt..mert akkor én is írok neki(L)
2010. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!