Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME középfokú angol nyelvvizsga?

BME középfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Akinek tapasztalata van már belöle, kérem, írjon (mert nagyon félek!)
2010. jan. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ne félj! :) Én voltam, igaz, 2 éve, de elég könnyű volt. Pontosabban amikor írni/beszélni kellett, nem éreztem annak, de utólag kiderült, hogy mindenre tök jó pontokat adtak, szóval simán meglett. Öten mentünk akkor egy osztályból, kezdő angol csoportból, 4 éven át heti 2 óra, mindegyikünknek meglett, szóval nyugi! Mikor mész?
2010. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Wow heti két órával meglett! azta! nem semmi:D

egy hét múlva... nem is igazán az írásbeli rész az amitől félek hanem a szóbeli...:Sjajj de attól nagyon

sokat kell beszélni, mikor önállóan kell kifejtened egy témát? Te kidolgoztad előtte a szóbeli tételeket? rendesek voltak? jaj igen és milyen ruhában mentél? bocsi a sok kérdést csak nagyonnincs tapasztalatom =)

2010. jan. 6. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy, nem dolgoztam én ki semmit! De szerintem a többiek sem. Bementem, húzkodtam képeket, ilyesmi, közben le is blokkoltam, de akkor mosolyogtak meg kérdezgettek, tiszta rendesek voltak. Úgy jöttem ki a teremből, hogy úristen de gáz voltam, ez biztos bukta, aztán meg kiderült, hogy valami 80-90 százalékot adtak a szerencsétlenkedésemre. :D Én lányként valami csini blúzban meg blézerben mentem, de lehet, hogy ez is túlzás volt. Mindenesetre ha szép ruhában vagy, az nem lehet hátrány. :)
2010. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy éve voltam pécsen BME középfokon, semmiféle nehézséget nem jelentett(Mondjuk nyelvi előkészítős voltam) A vizsgáztatók rendesek voltak.Írásbelire úgy mentem ahogy hétköznap szoktam, (bakancs, fekete farmer, stb.) Szóbelire pediglen fehér inget húztam egy fekete ünneplőnadrággal. Nem várják el hogy úgy öltözz mintha diplomaosztóra mennél, de szóbelin azért illendő kinézni valahogy. Maga a vizsga nem nehéz, szóbelin 2 kép közül lehet választani, értelemszerűen azt válaszd amelyikről többet tudsz beszélni.Írásbelin kb egy órával a megadott idő vége előtt el lehet készülni amennyiben tényleg tudod a nyelvet, de ha nem vagy akkora pro akkor is bőven belefér minden az időbe. Good Luck
2010. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!!:D
2010. jan. 9. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!