Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japán nyelvből melyik szint...

Japán nyelvből melyik szint felel meg a középfokú nyelvvizsgának?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a japán nyelvvizsgánál öt szint van. Melyik szintet kell elérnem, hogy elfogadják, mint középfokú nyelvvizsgát?
2010. jan. 4. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én 4 szintről tudtam. Amikor én néztem akkor a 3. kyut már elfogadták, mint középfokú nyelvvizsgát.
2010. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaly olvastam, hogy betettek még egy szintet, így lett öt.
2010. jan. 4. 15:47
 3/5 anonim válasza:
Idéntől lesz öt szintes a Nouryoku-shiken. A tavalyi 4 lesz most 5, a 3. és 4. közé tettek be egyet (ha jól tudom), így az lesz a 4., a 3. megmarad 3-nak. Tehát ha eddig a san-kyuu volt a középofok, akkor gondolom, az is maradt.
2010. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi -

Van magnó rész?

2016. máj. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdvözlet mindenkinek!


Az N4-es "gyenge" középfoknak felel meg, az N3 pedig "erős" középfoknak, vagyis B2+


Mit értesz az alatt, hogy "Melyik szintet kell elérnem, hogy elfogadják, mint középfokú nyelvvizsgát?"


Ha felvételi miatt kell a többletpont, akkor csak az origó B2-t érdemes megcsinálni. A JLPT Magyarországon NEM akkreditált, mivel nincsen sem levélírás rész, sem pedig szóbeli rész.

2018. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!