Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC nyelvvizsgára készülök....

TELC nyelvvizsgára készülök. Nem értem hogy mi a különbség a 2 cím között. Valaki nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Itt a szöveg:

"A new pill in the final stages of testing shows promise in attacking two of humanity's bigest killer by helping people stop smoking and lose weight at the same time. As government officials launched a campaign against fatness on Tuesday, doctors at a medical conference described the new drugs as thought-provoking and perhabs ideal for some people."


A választható címek kötül eza 2 illik rá és az egyik helyes:

1. New drug to help smokers

2. New drug Campaign by government officials



És azt nem értem, hogy majdnem teljesen ugyanazt jelenti a 2 cím és minnda kettő lehetne a szöveg címe,de mégis csak az egyik jó.De mégis mi alapján döntöm el hogy melyik?(1 a helyes megoldás)

Létszíves aki tud az segítsen mert nagyon fontos!

Köszönöm


2009. dec. 30. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Huh, sztem az első. Ugyanis a kampány nem drog kampány, hanem általánosan a kövérség ellen van. Az egy dolog, hogy ennek egy része az, hogy egy doktor egy bemutatta a szert.
2009. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is az elsőt választanám helyes válasznak, mert mert a cikk a dohányosok segítéséről szól elsősorban nem a kormány álltal szervezett mozgalomról...
2009. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!