Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejleszthetnék az...

Hogyan fejleszthetnék az angol beszédkészségemen?

Figyelt kérdés
A tanárom szerint fogalmazást írni felsőfokon tudok, viszont ha beszélni kell alap dolgok nem jutnak eszembe, és csak makogok. Persze tudom, hogy beszélnem kéne sokat, de nincs a közelemben egy külföldi sem.
2009. dec. 30. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan klubok, ahol idegen nyelven lehet társalogni. Keress egy ilyet, vagy utazz külföldre! Igenis, te tudsz beszélni; meg tudsz kérdezni néhány alapdolgot, és tudsz válaszolni a mások kérdéseire.
2009. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egyedül vagy, akkor olvass hangosan, nézz sok CNN-t, ha kedved tartja énekelj zenéket hangosan. Nézd a filmeket angolul, felirattal és ha esetleg tetszik valamelyik szófordulat, kifejezés, gyakorold magadban. Elég hülyén hangzik, hogy hangosan, de nekem ez segített és elég jól megy (persze egyedül csináltam).
2009. dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
járj egy magánórákra és kezdj készülni egy középfokú szóbeli nyelvvizsgára! De rigóutcai legyen!
2009. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van már középfokúm, felsőfokúm is,dehát ott csak betanult szöveget mondtam...
2009. dec. 31. 12:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!