Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt szeretnék tanítani,...

Angolt szeretnék tanítani, hogyan találhatnék tanítványokat?

Figyelt kérdés

Eddig egy korábbi tanítványom volt, aki nemrég sikeres középfokú nyelvvizsgát tett, így szeretnék újabb tanítványokat vállalni, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. (Őt személyes ismeretség útján találtam.)


Kezdőtől haladó szintig vállalok angol tanítást. Felsőfokú nyelvvizsgával rendelkezem és végzős, angol szakos, tanárnak készülő lány vagyok, illetve szükség esetén házhoz is megyek Budapest területén.



2014. máj. 20. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feladsz egy hirdetést? Vagy facebookon hirdetsz.
2014. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy elsősorban olyan lehetőségeket keresek, ahol nem kell fizetni a hirdetésfeladásért.
2014. máj. 20. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Iskolák bejáratához rakj ki hirdetést. Az egyetemeken is szoktak lenni tanárnak ajánlkozó és tanárt kereső hirdetések. Vannak magántanárközvetítő oldalak, ezek fizetősök, de nem eget rengető, két óra árából több hónapig fenn lehetsz. És ismerősöket kérj meg, hogy propagáljanak, pl volt tanáraidat.
2014. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején, nyelvszakos egyetemistaként csináltam egy szép hirdetést letéphető cetlikkel az alján, kinyomtattam vagy 20 példányban, a telefonkönyvből kinéztem az összes fővárosi egyetem és főiskola címét, odabaktattam, és mindenhol kitettem a faliújságra. Vagy 15 tanítványom lett így. Aztán ha egyszer elkezded, a tanítványok hozzák az újabb tanítványokat. Mondjuk akkoriban (90-es évek közepe) még nem volt annyira résen az adóhivatal, a mostani viszonyok mellett már nem biztos, hogy meg merném tenni. Érdemes bemenni a NAV-hoz, és kérni adószámot magánszemélyként, azzal semmilyen fizetési kötelezettséged nincsen, csak a kiállított számlák alapján kell fizetni, már ha egyáltalán lesz bárki, aki kér tőled, amit kétlek, viszont lesz egy számlakönyved és ez adószámod, amit fel tudsz mutatni, ha véletlenül ellenőr jelentkezne be nálad.
2014. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, én is ezt csináltam, mint az előző. és bakker, akkor nem volt még nagyon net, facebook, semmi, mégis özönlöttek...
2014. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai faliújságokon (az iskolatitkárhoz menj engedélyeztetni, mert a legtöbb helyen leszedik a pecsét nélküli kalóz hirdetéseket, vagy be se engednek a portán másképp, csak ha keresed a titkárságot).


Vagy angoltanár ismerőseidnek mondjad, hogy küldjék hozzád,akit kell.

Plusz eleinte adhatsz akciókat is a tanítványoknak, hogy aki hoz még embert, az kap valahány ingyen órát.

2014. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!