Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le kéne fordítani egy magyar...

Le kéne fordítani egy magyar szöveget angolra (rajongói levél), segítenétek!?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy rajongói levelet írni Miley Cyrus-nak, de én németül tanulok, angolul pedig nem tudok egyáltalán. Így hangzana a levél:


Hello Miley!


Én ***** vagyok, ****** éves Magyarországról.

Már régóta tervezek neked írni, de nem tudok angolul cseppet sem, de segítséget csak most kaptam. A Hannah Montana a kedvenc sorozatom, egyszerűen imádom. De nem csak a színészi oldalad jó, hanem az énekhangod is. Minden dalod szeretem. Most olvasom éppen Az én sztorim című könyvedet, ami nagyon tetszik. Megrendített, hogy veled olyan csúnyán bántak 6. osztályban, de magamra ismertem benned. engem nem zsarolnak, egyszerűen csak csúfolnak. Barátnőim nekem sincsenek, csak pár lány van akikkel néha vagyok, de általában kibeszélnek a hátam mögött és kiközösítenek. Amikor olvastam a Hannah Montana válogatásain való szerepléseidet, annyira megjött a kedvem színészkedni, de én nem hinném, hogy olyan tehetséges vagyok. Nekem inkább az írás a nagy szenvedélyem. Nagyon jó lenne, ha e-mailen keresztül tudnál küldeni egy autogrammot ****** névre.

Sajnálattal hallottam, hogy a sorozatodat nem sokára befejezik. Remélem azért nem tűnsz el a képernyőkről. Itt Magyarországon sok rajongód van. Szerintem sokan örülnének, ha eljönnél egy koncertre.

Köszi, hogy elolvastad a levelem!


Szia!



A lefordítónak előre is nagyon nagyon köszönöm, aki pedig bénának találja, hogy itt kérek meg valakit, az ne írjon semmit!


2009. dec. 26. 13:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azért kis esélye van, de mindegy. Miért ne lehetne megpróbálni?
2009. dec. 26. 14:45
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindneki csak köcsögséget írt, így én egy gyors fordítást csináltam, tuti van benne hiba, de érthetö.

szerintem meg fontos a rajongói levél, ezek a sztárok a rajongók pénzéböl élnek, és ezekböl a levelekböl tudják mennyire népszerüek. küld csak el. HM- Hannah Montana

egyébként foggalmam sincs ki ez akinek írsz, de küld csak el.



Hello Miley!

I am xxxx from Hungary, I am xxxx years old.

I always wanted to write to you, but I cannot speak English.

HM is my favorite serial, I just love it. I think you are not just good from acting, your voice is super. I like your every songs. I am reading now your xxxxx(a könyv címe angolul) book what I like so much. I just shocked how the other children were behaving with you in the 6th class, I find myself in your story, and the others always flout me. I do not have real friends, just some girl I spend my time, but mainly they does not like me. When I was reading how you were acting in the HM casting, I was feeling I want to be actress too, but I do not think I have so much talent like you. My passion is the writing.

I really feel bad about your serial is over. But I hope you are not disappearing from the TV. In here Hungary you have lot of fan. We would be so happy if you would make a concert in Budapest.

I would like to get an autograph from you. Can you send it to me please?

Thank you for reading my mail.

Xxxxxx

Address: xxxx

2009. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, lehet nem olvasák el, de sok sztárnak külön emberei vannak, hogy ezekre a levelekre egy autógrammot vissza küldjenek, meg persze reklámot, hogy hol mikor lesz a következö koncert stb...

szóval ez a lány tuti nem fogja személyesen elolvasni, de szerintem egy autógrammot lehet kapsz érte.

2009. dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm!

Nagyon rendes vagy! :D

2009. dec. 26. 15:00
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hi, Miley

I'm .... from Hungary, I'm ....

I've been planning to write to you for a long time but I don't know any English and I got help just now. Hanna Montana is my favourite serial, I adore it. You are not only a good actress but you can also sing very well. I like all your songs. I'm reading your book My Story, which I like a lot. I was shaken to read that you were treated so badly in the 6th grade. I'm in a similar situation but they don't extort anything from me, they just keep mocking me. I don't have friends either, there are a couple of girls I hang around with, but usually they run me down behind my back and exclude me from their company. When I read about you acting on the casting for Hannah Montana I felt like acting too but I don't thing I'm that talented. My main passion is reading.

I would be extremely happy if you could send me your autograph in an e-mail for the name ....

I'm sorry to hear that your serial will soon be over. I hope you won't dissappear from the screens, though. You have a lot of fans here in Hungary. We would all be happy if you could come here for a gig.

Thanks for reading my letter.

Bye

2009. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó fordítás a helyes!
2009. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki lefordította! :D
2009. dec. 28. 21:00
 18/18 anonim válasza:
sztem aranyos levél,remélem elküldted,!:-)
2011. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!